Gizlilik Politikası

ÜYELİK VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

1. Taraflar

a) www.uckbilisim.com e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sk. Perma Ticaret Merkezi A Blok No:1/1416 Kat: 11, Şişli/İSTANBUL  adresinde bulunan UCK Bilişim Güvenlik Sistemleri Limited Şirketi

b) www.uckbilisim.com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu UCK Bilişim Güvenlik Sistemleri Limited Şirketi’nin sahibi bulunduğu web sitesi www.uckbilisim.com ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.uckbilisim.com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu, UCK Bilişim Güvenlik Sistemleri Limited Şirketi’nin bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, UCK Bilişim Güvenlik Sistemleri Limited Şirketi tarafından kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından UCK Bilişim Güvenlik Sistemleri Limited Şirketi’ne karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı UCK Bilişim Güvenlik Sistemleri Limited Şirketi’nin söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya UCK Bilişim Güvenlik Sistemleri Limited Şirketi tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. UCK Bilişim Güvenlik Sistemleri Limited Şirketi, Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.